Gedik Eczanesi Yeşilyurt Malatya

Şuanda bu sayfada (Gedik Eczanesi) Hakkında Size yardımcı olabilecek bilgiler yer almaktadır.

(Gedik Eczanesi) Nöbetçi Olduğu günlerde sabaha kadar açık olur. Gedik Eczanesi Nöbetçi Eczane Olmadığı günlerde standart Çalaşma ve mesai saatlerinde hizmet vermeye devam eder. Genelde Nöbetçi eczaneye veya normal Mesai saatlerinde Eczaneye gitmeden Önce Telefonla Bilgi doğrulamsı yapma ihtiyacı duyarız. Her ithimali göz önünde bulundurarak eczaneye gitmeden önce telefon ile arayarak açık olup olmadığını teyit etmenizi Öneririrz. Gedik Eczanesi Yeşilyurt Malatya ilinde hizmet vermektedir. Aşağıdan Eczane Hakkında Detaylı bilgilerden Faydalanabilirsiniz.

Bilgiler
Eczanenin Adı Gedik Eczanesi
Eczanenin ili Malatya
Eczanenin ilçesi Yeşilyurt
Eczane Adresi Gedik Mahallesi, Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi Karşısı Merkez / Malatya
Eczanenin Telefonu 0 (422) 481-41-49

Gedik Eczanesi Yeşilyurt Malatya Yol Tarifi NeredeMalatya Nöbetçi Eczane Bu Sayfamızda size en yakın Nöbetçi Eczaneler listelenmektedir. Malatya ili içinde hizmet veren güncel Malatya Nöbetçi eczane listesi için tıklayabilirsiniz. Nöbetçi eczane nerede? Malatya Nöbetçi Eczaneler listesi ile bulunduğunuz il ,ilçe ve mahalleye en yakın Nöbetçi eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Şimdiden Geçmiş Olsun...
Gedik Eczanesi Hakkında ki Bilgileri Sizin için Derledik. Sizde Bu bilgiyi yakınlarınız ile yada Eczaneyi Arayan insanlara yardımcı olmak için Paylaşabilirsiniz.


Gedik Eczanesi'ne Yakın olan Diğer Eczaneler

Gedik Eczanesi

Nöbetçi Eczaneler | Hastanesi | Randevum