Sarıkamış Eczanesi Sarıkamış Kars

Şuanda bu sayfada (Sarıkamış Eczanesi) Hakkında Size yardımcı olabilecek bilgiler yer almaktadır.

(Sarıkamış Eczanesi) Nöbetçi Olduğu günlerde sabaha kadar açık olur. Sarıkamış Eczanesi Nöbetçi Eczane Olmadığı günlerde standart Çalaşma ve mesai saatlerinde hizmet vermeye devam eder. Genelde Nöbetçi eczaneye veya normal Mesai saatlerinde Eczaneye gitmeden Önce Telefonla Bilgi doğrulamsı yapma ihtiyacı duyarız. Her ithimali göz önünde bulundurarak eczaneye gitmeden önce telefon ile arayarak açık olup olmadığını teyit etmenizi Öneririrz. Sarıkamış Eczanesi Sarıkamış Kars ilinde hizmet vermektedir. Aşağıdan Eczane Hakkında Detaylı bilgilerden Faydalanabilirsiniz.

Bilgiler
Eczanenin Adı Sarıkamış Eczanesi
Eczanenin ili Kars
Eczanenin ilçesi Sarıkamış
Eczane Adresi İnönü Mah.Halk Cad.No:153/1 Sarıkamış/Kars
Eczanenin Telefonu 0 474 413 49 06

Sarıkamış Eczanesi Sarıkamış Kars Yol Tarifi NeredeKars Nöbetçi Eczane Bu Sayfamızda size en yakın Nöbetçi Eczaneler listelenmektedir. Kars ili içinde hizmet veren güncel Kars Nöbetçi eczane listesi için tıklayabilirsiniz. Nöbetçi eczane nerede? Kars Nöbetçi Eczaneler listesi ile bulunduğunuz il ,ilçe ve mahalleye en yakın Nöbetçi eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Şimdiden Geçmiş Olsun...
Sarıkamış Eczanesi Hakkında ki Bilgileri Sizin için Derledik. Sizde Bu bilgiyi yakınlarınız ile yada Eczaneyi Arayan insanlara yardımcı olmak için Paylaşabilirsiniz.


Sarıkamış Eczanesi'ne Yakın olan Diğer Eczaneler

Artaç Eczanesi Saglık Eczanesi Sarıkamış Eczanesi Yenı Cıvan Eczanesi Karabağ Eczanesi

Nöbetçi Eczaneler | Hastanesi | Randevum