Atas Eczanesi Kağızman Kars

Şuanda bu sayfada (Atas Eczanesi) Hakkında Size yardımcı olabilecek bilgiler yer almaktadır.

(Atas Eczanesi) Nöbetçi Olduğu günlerde sabaha kadar açık olur. Atas Eczanesi Nöbetçi Eczane Olmadığı günlerde standart Çalaşma ve mesai saatlerinde hizmet vermeye devam eder. Genelde Nöbetçi eczaneye veya normal Mesai saatlerinde Eczaneye gitmeden Önce Telefonla Bilgi doğrulamsı yapma ihtiyacı duyarız. Her ithimali göz önünde bulundurarak eczaneye gitmeden önce telefon ile arayarak açık olup olmadığını teyit etmenizi Öneririrz. Atas Eczanesi Kağızman Kars ilinde hizmet vermektedir. Aşağıdan Eczane Hakkında Detaylı bilgilerden Faydalanabilirsiniz.

Bilgiler
Eczanenin Adı Atas Eczanesi
Eczanenin ili Kars
Eczanenin ilçesi Kağızman
Eczane Adresi Sahındere Mah.Mıllı Egemenlık Cad.No:2 Kağızman/Kars
Eczanenin Telefonu 0 474 351 21 60

Atas Eczanesi Kağızman Kars Yol Tarifi NeredeKars Nöbetçi Eczane Bu Sayfamızda size en yakın Nöbetçi Eczaneler listelenmektedir. Kars ili içinde hizmet veren güncel Kars Nöbetçi eczane listesi için tıklayabilirsiniz. Nöbetçi eczane nerede? Kars Nöbetçi Eczaneler listesi ile bulunduğunuz il ,ilçe ve mahalleye en yakın Nöbetçi eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Şimdiden Geçmiş Olsun...
Atas Eczanesi Hakkında ki Bilgileri Sizin için Derledik. Sizde Bu bilgiyi yakınlarınız ile yada Eczaneyi Arayan insanlara yardımcı olmak için Paylaşabilirsiniz.


Atas Eczanesi'ne Yakın olan Diğer Eczaneler

Yasın Eczanesi Tamer Eczanesi Atas Eczanesi Sifa Eczanesi Nur Eczanesi Altun Eczanesi Aras Eczanesi Kagızman Eczanesi

Nöbetçi Eczaneler | Hastanesi | Randevum