Saglık Eczanesi Tutak Agri

Şuanda bu sayfada ( Saglık Eczanesi) Hakkında Size yardımcı olabilecek bilgiler yer almaktadır.

( Saglık Eczanesi) Nöbetçi Olduğu günlerde sabaha kadar açık olur. Saglık Eczanesi Nöbetçi Eczane Olmadığı günlerde standart Çalaşma ve mesai saatlerinde hizmet vermeye devam eder. Genelde Nöbetçi eczaneye veya normal Mesai saatlerinde Eczaneye gitmeden Önce Telefonla Bilgi doğrulamsı yapma ihtiyacı duyarız. Her ithimali göz önünde bulundurarak eczaneye gitmeden önce telefon ile arayarak açık olup olmadığını teyit etmenizi Öneririrz. Saglık Eczanesi Tutak Agri ilinde hizmet vermektedir. Aşağıdan Eczane Hakkında Detaylı bilgilerden Faydalanabilirsiniz.

Bilgiler
Eczanenin Adı Saglık Eczanesi
Eczanenin ili Agri
Eczanenin ilçesi Tutak
Eczane Adresi Cumhurıyet Cad No.35 Tutak/Ağrı Tel : 0 472 411 28 97
Eczanenin Telefonu 0 472 411 28 97

Saglık Eczanesi Tutak Agri Yol Tarifi NeredeAgri Nöbetçi Eczane Bu Sayfamızda size en yakın Nöbetçi Eczaneler listelenmektedir. Agri ili içinde hizmet veren güncel Agri Nöbetçi eczane listesi için tıklayabilirsiniz. Nöbetçi eczane nerede? Agri Nöbetçi Eczaneler listesi ile bulunduğunuz il ,ilçe ve mahalleye en yakın Nöbetçi eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Şimdiden Geçmiş Olsun...
Saglık Eczanesi Hakkında ki Bilgileri Sizin için Derledik. Sizde Bu bilgiyi yakınlarınız ile yada Eczaneyi Arayan insanlara yardımcı olmak için Paylaşabilirsiniz.


Saglık Eczanesi'ne Yakın olan Diğer Eczaneler

Tutak Eczanesi Saglık Eczanesi

Nöbetçi Eczaneler | Hastanesi | Randevum