Cücük Lawrance'ler Büyüyor

Yazar - Hilâli

Cücük Lawrance'ler Büyüyor İçiyorsak sebebi var.. aklınıza ne geldi ? Durun söyleyeyim herhangi bir alkol çeşidi.. ama bu vatandaşlar bunu çay için kullanıyorlar. Kalıplaşmış kelime gruplarının beyinde canlandırdıkları objeleri değiştirmek için değil bilinçaltı teknikleri ile farkında olmadan objeyi üst bilince çıkarmayı planlıyorlar.

 

Videolarında ayet okuyorlar fakat arka planda bilimsel olarak kanıtlanmış ‘’ruh sağlığına en çok zarar veren müzik tarzı olan’’ rock müzik çalıyor..

 

İnek süt yapıyormuş, elmanın çekirdeği varmış gibi derin tefekkür konularını istismar edip tefekkürü bir naylon kadar hafif duruma düşürüyorlar.

 

Yeter mi ? Elbette yetmez bütün gençleri toplayıp LOCA tipi FETÖ mantığı ile Devletlerin Milletlerin üstünde bir altın (öncü) nesil hazırlayarak örneğini yaşadığımız süreçlerin (bkz:17-25 aralık) benzerlerini yapabilmek için nörolojik olarak gençleri etkisiz hale getiriyorlar.

 

Risale-i Nur okuyorlar fakat risale’nin dili ağır tercüme edelim dendiği zaman hayııır istemezük risaleyi anlamadan okusanda seni tatmin eder diyorlar ve adeta Kur’an-ı Kerime denk getiriyorlar. Neden mi ? Risale tercüme edilirse bab’ları herkes anlayacak ve işlerine göre çeviremeyecekler kazlarını…

 

Aynı jenerasyon bayanlar nasıl oluyorda ‘’abiciiiiiim Allah için seni çooooook seviyoruz bizede geeel ‘’ diye yorumlar atabiliyorlar facebook, instagram paylaşımlarına..?

 

GENÇLERİ; KENDİLERİNE HARAM OLAN KARŞI CİNSLERİ İLE ELELE GEZERKEN BİRBİRLERİNE AYETLERİN MEALLERİ ARACILIĞIYLA TRİP ATAN, HADİSLERLİ İĞRENÇ MESELELERİNE ALET EDEN, SÜNNETLERİN İŞİNE GELENİNİ ALIP İŞİNE GELMEYENİNİ ‘’İSTEMEZÜKLEYEN’’, TEFEKKÜRÜ İNEĞİN MEMESİNDEN ELMANIN KABUĞUNDAN İBARET SANAN, DİNİ CAMİDEN ÇIKINCA UNUTUP HARAM İŞLERKEN ‘’HAŞA’’ ALLAH’IN KAMERALARI KAPATTIĞINI DÜŞÜNEN’’ BİR HALE GETİRDİLER!!!

 

3 ağustos 2014’e gidelim.. Cumhurbaşkanlığı seçimi için Erdoğan en büyük mitingini yani BÜYÜK İSTANBUL MİTİNG’ini yapacak fakat aynı gün bu şahısların günler öncesinden ‘’En büyük buluşma’’ diyerek propagandasını yaptıkları ankara seminerleri var.. Tesadüfe bak yaa ne acaip işte..

 

 

(Bunlar kimler ? İnternet ortamında en çok hangi gençlerin risale videolarını görüyorsanız onlar!)

http://www.mytr.net adresinden 12 Aralık 2018, 11:06 tarihinde yazdırılmıştır.