Erkenci Ku
Meclis'te bedelli askerlik düzenlemesi görüşmeleri başladı
155 bin 350 kişinin pasaportundaki iptal şerhi kaldırıldı
FETÖ tutuklusu ABD'li rahip Brunson'a adli kontrol
Bu yazı 25 Kasım 2017, Cumartesi 17:57:13 tarihinde eklendi. 18013 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Avrupa Bir Bataklıktır Bizler İse Kurutmaya Talibiz - yunus Destebaşı

Avrupa Bir Bataklıktır Bizler İse Kurutmaya Talibiz

Avrupa tarihinden bu yana hainleri barındıran zalimleri dost mazlumları köle adleden bir bataklıktır. Bu bataklık nice zamandır tüm Dünyayı esir almış bir çok ülke bataklıgın dibine gömülmüş çogu ülkelerde çıkmak için çaba göstermiştir.

Tarihimiz boyunca bu Avrupa bataklıgını bitirmek yok etmek için ugraştık. Osmanlı döneminde kurutmayı başardıksada Cumhuriyet dönemi ile yeniden bu bataklık gürlemeye Tüm Dünyada yayılmaya başladı. Bu bataklıgın kurumasını istemeyen üst akıl sevmedigi şahları avrupadaki piyonları aracılıgı ile hep bu bataklıgın en dibine gömmüş ve yok etmiştir. Türkiye sıradan bir ülke degildir. Türkiyenin kökleri o kadar saglamdır ki bu bataklıgın dibini görüp yeniden şahlanış destanları yazmıştır. Allahın kılıcı olarak tüm Dünyada nam salmıştır. Üst akıl işi gücü bırakmış Türkiye ile ugraşmakta ve yenme çabasına girmekten bir adım bile geri adım atmamaktadır. 

 

Türkiye, tarihinde destanlar yazan 1000 yıllık bir gelenegin parçasıdır. Avrupa ise destanlarımıza savaş açıp sürekli kaçan, bir gelenegi bile olmayan bir tarihin parçasıdır. Türkiyede analar fatihler abdulhamitleri büyüten aslanların ögretmenleridir. Kıymetleri o kadar büyüktür ki hiçbir tarihte bu kadar çok kıymet verilmemiştir. İnsanlara köle gözüyle bakan avrupa ve üst akıl kölelerin ayakları altında ezilmeye mahkumdurlar. Üst aklın köle olarak gördükleri insanlar asırlar boyunca tarih yazmıştır. Bu yüzden bizler Allahın kılıcı ümmetin sancaktarı olarak bu bataklık çukurunu bitirip ümmetin şahlanışını Tüm Dünyada hakim kılacagız...

 

Allah, Kılıcını Muzaffer Eylesin...

Yazdır Paylaş
Diğer yunus Destebaşı Yazıları
EN ÇOK OKUNANLAR
24 Haziran Seçiminde Kim cumhur Başkanı Olsun?
Doğu Perinçek
Selahattin Demirtaş
Muharrem İnce
Temel Karamollaoğlu
Recep Tayyip Erdoğan
Meral Akşener
sanalbasin.com üyesidir
haber