FETÖ, PKK'nın yanında saf tuttu
Reyhanlı'ya roket atan iki hedef TSK'nın hava harekatıyla imha edildi
Dünya Zeytin Dalı Harekatı'nı konuşuyor
Öncüpınar Sınır Kapısı'ndan Suriye'ye askeri araç sevkiyatı yapıldı
Bu yazı 25 Kasım 2017, Cumartesi 17:57:13 tarihinde eklendi. 15095 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Avrupa Bir Bataklıktır Bizler İse Kurutmaya Talibiz - yunus Destebaşı

Avrupa Bir Bataklıktır Bizler İse Kurutmaya Talibiz

Avrupa tarihinden bu yana hainleri barındıran zalimleri dost mazlumları köle adleden bir bataklıktır. Bu bataklık nice zamandır tüm Dünyayı esir almış bir çok ülke bataklıgın dibine gömülmüş çogu ülkelerde çıkmak için çaba göstermiştir.

Tarihimiz boyunca bu Avrupa bataklıgını bitirmek yok etmek için ugraştık. Osmanlı döneminde kurutmayı başardıksada Cumhuriyet dönemi ile yeniden bu bataklık gürlemeye Tüm Dünyada yayılmaya başladı. Bu bataklıgın kurumasını istemeyen üst akıl sevmedigi şahları avrupadaki piyonları aracılıgı ile hep bu bataklıgın en dibine gömmüş ve yok etmiştir. Türkiye sıradan bir ülke degildir. Türkiyenin kökleri o kadar saglamdır ki bu bataklıgın dibini görüp yeniden şahlanış destanları yazmıştır. Allahın kılıcı olarak tüm Dünyada nam salmıştır. Üst akıl işi gücü bırakmış Türkiye ile ugraşmakta ve yenme çabasına girmekten bir adım bile geri adım atmamaktadır. 

 

Türkiye, tarihinde destanlar yazan 1000 yıllık bir gelenegin parçasıdır. Avrupa ise destanlarımıza savaş açıp sürekli kaçan, bir gelenegi bile olmayan bir tarihin parçasıdır. Türkiyede analar fatihler abdulhamitleri büyüten aslanların ögretmenleridir. Kıymetleri o kadar büyüktür ki hiçbir tarihte bu kadar çok kıymet verilmemiştir. İnsanlara köle gözüyle bakan avrupa ve üst akıl kölelerin ayakları altında ezilmeye mahkumdurlar. Üst aklın köle olarak gördükleri insanlar asırlar boyunca tarih yazmıştır. Bu yüzden bizler Allahın kılıcı ümmetin sancaktarı olarak bu bataklık çukurunu bitirip ümmetin şahlanışını Tüm Dünyada hakim kılacagız...

 

Allah, Kılıcını Muzaffer Eylesin...

Yazdır Paylaş
Diğer yunus Destebaşı Yazıları
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.
EN ÇOK OKUNANLAR
Başkanlık sistemine Geçelim Mi ?
Hayır
Evet
sanalbasin.com üyesidir
haber
toplistim.xyz toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti TOPlist