Erkenci Ku
Meclis'te bedelli askerlik düzenlemesi görüşmeleri başladı
155 bin 350 kişinin pasaportundaki iptal şerhi kaldırıldı
FETÖ tutuklusu ABD'li rahip Brunson'a adli kontrol
Bu yazı 29 Temmuz 2017, Cumartesi 09:51:47 tarihinde eklendi. 58388 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fetö Darbe Yapıyorsa Pakistan Halkı Devrim Yapar - yunus Destebaşı

Fetö Darbe Yapıyorsa Pakistan Halkı Devrim Yapar

Bakın işte bunun adı Tükenmişlik sendromudur. Ulan Avrupa birlik oldunuz tek tek saldırın bakalım kardeşlerimize Dünya o kadar karmaşık bir hangar ki hele avrupada kimin eli kimin cebinde belli degil.

Bir zamanların ufacık fetösü bile şimdi Dünyaya kafa tutar olmuş amaç belli bizi yalnızlaştırmak ya önce bize en çok destegi veren katar ardından da pakistanı devirmişler Allah biliyor ya çok yakında devirdikleri bütün ülkelerin altında ezilecekler mızırın aslanları pakistanın kaplanları katarın yigitleri çok yakında Ümmete karşı birleşenleri devirmek için hazır olacaklar filistinin selahaddinlerini suriyenin kaplanlarını saymıyorum bile. 

Öyle bir zaman gelecek ki Mehdinin ordusu ümmetin kaplanlarından aslanlarından yigitlerinden oluşacak işte o vakit zalimler kaçacak delik arayacak zulmedenler mazlumların kanında bogulacak put perestlerin putları devrilecek Allah nurunu tamamlayacak şimdi son kozunu oynuyor fetö çok yakında bir ur gibi tüm dünyayı saran fetönün kökünü kazıyacagız ve o uru bir doktor titizligi ile temizleyip ümmetin yarasına merhem olacagız.

Sanmayın ki parçalanıyoruz biz daha yeni başlıyoruz. Bu ümmet bitti demeden hiçbirşey bitmez daha siz devrim der darbe yaparsınız bu Halk bu ümmet öyle birşey yapar ki devriminiz yerin dibine batar. İnanıyorum ki Allah Ümmetin yanındadır Allah pakistanlı halkın yanındadır durmayın pakistanın kaplanları parçalayın darbeci pislikleri...

Yazdır Paylaş
Diğer yunus Destebaşı Yazıları
EN ÇOK OKUNANLAR
24 Haziran Seçiminde Kim cumhur Başkanı Olsun?
Doğu Perinçek
Selahattin Demirtaş
Muharrem İnce
Temel Karamollaoğlu
Recep Tayyip Erdoğan
Meral Akşener
sanalbasin.com üyesidir
haber