Erkenci Ku
Meclis'te bedelli askerlik düzenlemesi görüşmeleri başladı
155 bin 350 kişinin pasaportundaki iptal şerhi kaldırıldı
FETÖ tutuklusu ABD'li rahip Brunson'a adli kontrol
Bu yazı 29 Temmuz 2017, Cumartesi 09:13:58 tarihinde eklendi. 8606 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoganı Devireceklermiş Biz Varken Nasıl Olacak ? - yunus Destebaşı

Erdoganı Devireceklermiş Biz Varken Nasıl Olacak ?

Dünya o kadar tuhaf bir mekan ki kokanalar çıkıyor 3-5 kelime sallıyor CNN TÜRK'te hemen kokoşu ünlü etmek için bir çaba içerisine giriyor. 

 

Neymiş kokoş CHP kadın kolu başkanı demiş ki " Erdoganı deviremezsek laiklik gidecek şeriat gelecek" diyebiliyor fakat şunu düşünemiyor CHP yönetiminden biriside geçse başkanlıga Allah nurunu vakti gelince tamamlayacaktır. Erdogana düşmansınız her halinizden belli fakat düşmanın bile zekisi makbuldür. Bizim atalarımız savaş esnasında düşmanın elinde silah yoksa aynı imkanlarda degilsek savaşmazmış söylermisiniz CHP'li yöneticiler şimdi biz sizinle nasıl savaşalım silahınızı kiralamışsınız kemale silahsız kalmışsınız beyniniz yok beyniniz 

 

Hayır beynimizin yarısını çıkartalım size verelim diyecegim ama beyin kullanmadıgınız için eror verir diye zahmet etmiyorum. Hiç düşündünüz mü her seferinde Dünya neden bize karşı tek yumruk oluyor gerçi bendekide soru beyin yok düşünemezsiniz ama ben yinede anlatayım. Dedik ya herkes dengi ile savaşır diye bizim başımızda o kadar zeki bir lider var ki Dünya bir araya geldi yinede deviremedi. Siz sinek bile etmezsiniz belki çogunuz diyeceksiniz firavunu devirmek için bir sinek yetti sinegi küçümseme diyebilirsiniz lakin unutmayın öyle bir saftasınız ki sonunuz Cehennem çukuru bataklıkta çırpınıyorsunuz.

 

Atı Alan Üsküdarı Geçti Geçmiş Olsun Çabalayın Çabalayın Belki Devirirsiniz Ama o da Rüyanızda..

Yazdır Paylaş
Diğer yunus Destebaşı Yazıları
EN ÇOK OKUNANLAR
24 Haziran Seçiminde Kim cumhur Başkanı Olsun?
Doğu Perinçek
Selahattin Demirtaş
Muharrem İnce
Temel Karamollaoğlu
Recep Tayyip Erdoğan
Meral Akşener
sanalbasin.com üyesidir
haber