Karlov suikastında yeni bilgiler ortaya çıktı
FETÖ sanıklarından 'Halk engelledi' itirafı
İstanbul'da FETÖ operasyonu: 106 gözaltı kararı
Türkiye'nin ilk aktif sondaj gemisi yolda
Bu yazı 17 Haziran 2016, Cuma 18:18:49 tarihinde eklendi. 135546 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dirilişin Destanını Yazmaya Yeminli Bir Avuç İnsan - yunus Destebaşı

Dirilişin Destanını Yazmaya Yeminli Bir Avuç İnsan

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM 

Ol deyince Olduran Gönüllere İman Nurunu Dolduran Rahmanın 99 Adıyla 

 

Bir kardeşim hesabından güzel bir paylaşım yapmıştı. haklıydı " RECEP TAYYİP ERDOĞAN yeniden MİT tırlarına silah yüklesin, bütün şerefsiz gazetecileri çağırsın ve açık açık "Bu tırlar Bayırbucaktaki Türkmen Kardeşlerimize gidiyor" desin. " demişti. 

Olacaklar belli eger reis böyle bir şey yaparsa aslında iradeye güzel bir dik duruş sergiler fakat diger taraftanda agır saldırılara maruz kalır. Siyaset satranç gibidir. Ne zaman nerede nasıl bir hamle yapacagını akıllıca görmelisin. Rakiplerinin hamlesinide iyi takip edip bir iki hamlesinide görmelisin ki başarıya ulaşabilesin. Reis şuanda yeni bir anayasanın eşiginde.

 

Bu anayasada eskilere yer yok, aslında bu anayasa dirilişin kıvılcımını yakacak. Bize düşen uyanışın destanını yazmak olacak bu Ümmet uyanmalı ki reisin kurdugu ve kuracagı düzen bir işe yarasın. Görüyoruz ki birileri halen bize narkoz vermeye çalışıyor yeniden uyutmaya çalışıyor. Yeniden hasta ülke olmamız için ugraşıyor. Panzehiri elinizdeki kurandır. O Kurana sımsıkı sarılanlar kazanacaktır. Sarılamayanlar ise helak olacaklardır. Biz bir avucuz ve inanıyoruz ki o bir avuç insanla bedir savaşında muzaffer olan çanakkalede muzaffer olan istanbulun fethinde muzaffer olanlar bu savaştada muzaffer olacaktır. Ya yok olacagız yada uyanıp yeniden dirilişin destanını yazacagız.

 

"Vatanıma canım feda" derler fakat vatanlarını avrupaya kötüler şikayet ederler ey gafiller bilmezmisiniz artık eski Türkiye yok şikayet edebileceginiz lawrencler bushlar yok puştlar çok. Bu Ülkede kaya gibi sert toprak kadar merhametli bir lider var Hamza gibi gözünün gördügü hiçbirşeyden korkmayan bir arslan var ve şuan ben bu yazıyı yazarken belkide bir hamleyi daha çözmüş ve faaliyete geçmiştir bile işte bir akıl gelecek ki akıllar delirecek bu akıl bizim başımızda ve bütün akılları delirtmeye yeminli bir lider.

 

Allah Müslümanı Korusun ve Yüceltsin...

 
Yazdır Paylaş
Diğer yunus Destebaşı Yazıları
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.
EN ÇOK OKUNANLAR
Başkanlık sistemine Geçelim Mi ?
Hayır
Evet
sanalbasin.com üyesidir
haber
toplistim.xyz toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti TOPlist