Erkenci Ku
Meclis'te bedelli askerlik düzenlemesi görüşmeleri başladı
155 bin 350 kişinin pasaportundaki iptal şerhi kaldırıldı
FETÖ tutuklusu ABD'li rahip Brunson'a adli kontrol
Bu yazı 02 Ağustos 2015, Pazar 01:40:59 tarihinde eklendi. 15430 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

NEREDEN NEREYE - Salih Doğan

HAYSİYETSİZLİĞİNİZ , BEŞ PARA ETMEZ ŞEKİLCİ KAREKTERİNİZ, SOLCU YANCILIĞINIZ SİZİN İNSANLIĞINIZI SUSTURMUŞKEN SUSMASANIZ NE OLUR ? SİZİN SUSAN TARAFINIZDAN ÇIKAN ÇIĞLIK TÜM SESİNİZİ BASTIRIYOR.
NEREDEN NEREYE

Daha ömrünün baharında 15 yasında vatan toprakları uğruna cepheye koşan ve adına şarkılar yazılan nesilden, devletini dış istihbarat servislerine ispiyonlayan, vatanını satan ve kendi gelecekleri uğruna milleti birbirine düşürmekten geri kalmayan bir nesile…

Bu bozukluk nerden geliyor demeyin, kalmış işte bi kaçı, dökememişiz denize, ne yapsınlar onlarda aslını inkar edemiyorlar.  Erdoğan düşmanlığı öyle bir bürümüş ki gözlerini binlerce gencimizi şehit eden terör örgütünü masum gösterme cabasına girdiler genel seçim öncesinde.

Doğan medya neredeyse Hdp ve Demirtaş’ın tellalı oluvermişti bir anda. Ahmet Hakan’ın heyecanı gözlerinden okunuyordu. Sazı elinde adeta cilala parlat. Şimdi çıkmış Ahmet Hakan efendi, Selahattin Demirtaş’a mektup yazmış köşesinden. Günaydın Ahmet efendi hayırlı sabahlar. Ne sanmıştın sazı elinde seçimden sonrada sana türkü yakacak halleri yoktu.

 Şimdi neden sesiniz çıkmıyor soruyorum size ey cnn türk, ey Aydın Doğan hepiniz sessizliğe gömüldünüz. Ey Can Dündar, Aslı Aydıntaşbaş, Hasan Cemal çıkıp konuşsanıza, neredesin kahraman Cüneyt Özdemir senin manevraların meşhurdur hadi çık yine kıvır, Amberin Zaman neredesin ablacım sana ne oldu ya sana Şirin Payzın, bakmayın siz onun adının şirinliğine. Bir şehidimiz ailesinin gözleri önünde alçakça vuruldu neden susuyorsunuz.

Hani pkk çok temiz yerlere izmarit bile atmıyor diye manşet atanlar sizde bir şeyler söyleyin. Hainsiniz hepiniz hain. Söyleyecek sözünün yok değil mi. Ama artık bu millet bunu unutmaz, unutturmayız. Yıllarca manşetlerinizle çok can yaktınız çok günaha girdiniz hükümet yıkıp, yenisini kurdunuz ama artık nafile, sabredin sizde hesap vereceksiniz bu milletin huzurunda.

Şimdi her şey ortadayken susacaksınız Sn Bülent Arınç bir şey söyledi diye çullanacaksınız ve hedef saptıracaksınız öylemi ?

Şimdi soruyorum size sözde kadın hakları savunucuları sizi

1-Köprünün adını Emine koy her gün üstünden geçelim dediler SUSTUNUZ

2- Pkk bir arabayı taradı 4 kadının hayatı karardı SUSTUNUZ

3-Yasin Börü’nün anası ağlarken SUSTUNUZ

4- Canlı bombanın üstüne atlayıp kendini feda ederken o kadın SUSTUNUZ

5-Merve Kavakçı meclisten kovulurken SUSTUNUZ

6-Bas örtülü kızlar okullara sokulmazken SUSTUNUZ

7-Bas örtülü analar askeriyeye alınmazken SUSTUNUZ                

8-Sn Arınç’ın söylediği lafın aynısı ak partili kadın vekile denildi yine SUSTUNUZ

Siz var ya siz, islami kesimdeki kadınlar yahut ak partiye ılımlı kadınlar, yahut pkk mağduru kadınlar ezilirken, tahrik edilirken, ölürken, öldürülürken SUSTUNUZ.

Demek şimdi susmayacaksınız öyle mi ?

                                                                     

HAYSİYETSİZLİĞİNİZ , BEŞ PARA ETMEZ ŞEKİLCİ KAREKTERİNİZ, SOLCU YANCILIĞINIZ SİZİN İNSANLIĞINIZI SUSTURMUŞKEN SUSMASANIZ NE OLUR ? SİZİN SUSAN TARAFINIZDAN ÇIKAN ÇIĞLIK TÜM SESİNİZİ BASTIRIYOR.

 Sözlerimi tamamlamadan önce iki konuya değinmeden geçmek istemiyorum.

Birincisi Hdp milletvekili Pervin Buldan’a. Kendisi meclisin son oturumunda Antalya Milletvekili Sn Gökçen Enç hanımefendiye ithafen “kadınlığından utan” demiş. Mecliste en son konuşması hatta hiç konuşmaması gerekn bir parti varsa oda Hdp’dir. Ayrıca söz konusu kadınlığından utanması gerekn birisi varsa oda Pervin Buldan ve avanesidir. Kendi Diyarbakır belediyesi evlatlarını aramak için çadır kuran annelere nasıl muamele yaptı dün gibi aklımızda.

İkincisi Mhp Antalya milletvekili Sn Tarkan Akıllı Beye. İçişleri bakanına cevaplaması için soru önergesi göndermiş. Tamamına değinmek istemiyorum lakin sorunun birinde iç güvenlik paketinin neden uygulanmadığını sormuş. Biz mi yanlış hatırlıyoruz Mhp parti olarak iç güvenlik paketine karsı tutum sergilememiş miydi? Şimdi o paket savunulur oldu.

Haydi kalın sağlıcakla.

Yazdır Paylaş
Diğer Salih Doğan Yazıları
EN ÇOK OKUNANLAR
24 Haziran Seçiminde Kim cumhur Başkanı Olsun?
Doğu Perinçek
Selahattin Demirtaş
Muharrem İnce
Temel Karamollaoğlu
Recep Tayyip Erdoğan
Meral Akşener
sanalbasin.com üyesidir
haber