Erkenci Ku
Meclis'te bedelli askerlik düzenlemesi görüşmeleri başladı
155 bin 350 kişinin pasaportundaki iptal şerhi kaldırıldı
FETÖ tutuklusu ABD'li rahip Brunson'a adli kontrol
Bu yazı 12 Temmuz 2015, Pazar 19:56:59 tarihinde eklendi. 16728 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MEDYANIN ''SEFERİ'' TETİKÇİLERİ - Salih Doğan

MEDYANIN ''SEFERİ'' TETİKÇİLERİ

      Vay vay vay… Bizim Ahmet Hakan’a bakın hele. Hergele diyen boşa söylememiş. Onunla ilgili yazsak roman olur. Daha düne kadar rahmetli Erbakan’ın karşısında beyaz çoraplarıyla mahcup bir edayla oturan Ahmet Hakan, 7 Haziran seçimleri öncesinde adeta HDP çığırtkanlığıyla mor renk çoraplarıyla çıkmıştı karşımıza. Lakin son fotoğrafı ise tam bir olay.  Tebdili kıyafet başında spor şapka muhtemelen de bu sefer çorapsız yakalanıyor kameralara.

     Aydın Doğan geçtiğimiz gün Datça Mersincik Koyu'nda gazetesi Hürriyet'in Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin ve Hürriyet Yazarları Mehmet Yılmaz ile Ahmet Hakan Coşkun'la tekne keyfi yaptı. Yatta tavla eşliğinde koyu muhabbet yapan ekibin masasında ise çay ile viski bardakları dikkat çekti.

    Ahmet Hakan'ın ise peş peşe sigara tüttürdüğü görüldü. Tekne keyfindeki görüntüler, Devlet Bahçeli'yi oruç tutmuyor gibi gösteren Hürriyet avenesinin bazı sözlerini akıllara getirdi. Ahmet Hakan daha iki gün önce, Bahçeli röportajı için "Ben de oruçluydum" ifadelerini kullanırken, Aydın Doğan da geçmişte "Maalesef oruç tutamıyorum ama Ramazan'da ve kandillerde içki içmem. Onun dışında içerim" demişti.

 

     Hani insan üzülmüyor değil yıllarca kanal 7’de ana haber bültenlerinde ve yapmış olduğun programlarda insanları apaçık kandırdığın ortada. Buraları kendine bir basamak olarak kullandığın açık ve net. Artık yadırgamıyoruz merak etme, türünde yalnız değilsin. Ve ilelebet de yalnız kalmayacaksın. Sizin tabirinizle ‘’mahallenizde’’ örnekler mevcut. Nazlı Ilıcak’ta sizin gibi çark etmemiş miydi? Ak Parti’den milletvekili olmak için takla, salto ve hatta hatta parende atıp listelere alınmayınca yine bir ters takla atarak sizin mahallede en güzel köşelerde yer aldığını bilmeyen yok.

 Saf değiştirmekte üstünüze yok. Üstadımız Necip Fazıl eğer bu günlerinizi görseydi Rahmetli Demirel’e yazdığı ‘’Süleymanname’’ benzeri bir eseri emin olun sizin içinde yazardı.

Adı ‘’Hakanname’’ olacak olan eserin ilk satırını da muhtemelen şu sekilde yazardı.

" sen merkez medyanın beyaz çoraplı gülüsün

  Bir o yan bir bu yan büküntülüsün"

 

Ne diyelim söyleyecek bir şey yok,

 Ben Ahmet Hakan’ı Sn Melih Gökçek Başkanıma  "havale",

Siz değerli okuyucularımızı da Allaha "emanet" ediyorum

Selam ve dua ile. Hayırlı ramazanlar.

Yazdır Paylaş
Diğer Salih Doğan Yazıları
EN ÇOK OKUNANLAR
24 Haziran Seçiminde Kim cumhur Başkanı Olsun?
Doğu Perinçek
Selahattin Demirtaş
Muharrem İnce
Temel Karamollaoğlu
Recep Tayyip Erdoğan
Meral Akşener
sanalbasin.com üyesidir
haber