Erkenci Ku
Meclis'te bedelli askerlik düzenlemesi görüşmeleri başladı
155 bin 350 kişinin pasaportundaki iptal şerhi kaldırıldı
FETÖ tutuklusu ABD'li rahip Brunson'a adli kontrol
Bu yazı 19 Haziran 2015, Cuma 02:22:59 tarihinde eklendi. 18339 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Müslümanlar Kürdüyle Türküyle Erdoğan'a Sahip Çıkmalı - Bihoca

Kürtler yine kullanılacak ve bir çok alanda Türkiye'nin başına bela olacak gibi görünüyor.
Müslümanlar Kürdüyle Türküyle Erdoğan'a Sahip Çıkmalı
Kürtler yine kullanılacak ve bir çok alanda Türkiye'nin başına bela olcak gibi görünüyor. Bir Önceki yazımızın konusu olan TEL ABYAD' ta meydana gelen olayları izlediğimizde sınırlarını yaşayan halkın nüfusunu tarafsız bir şekilde gözlemlediğimizde amaç kendini açıkça belli ediyor zaten. 
 
 
* Muhtemelen Türkiye'nin bir planı vardır. 
* Muhtemelen oyunu daha önceden görüp tedbirini almışlardır.
* Muhtemelen bunun bir erken seçim sürecinde nasıl kullanılacağı konusunda fikirleri vardır.
* Muhtemelen şimdiden Kürtleri AK Partiden uzaklaştıracak ve AK Partiyi Kürt düşmanı bir parti olarak gösterecek senaryolar çoktan yazılmıştır.
* Muhtemelen Barzani ve Türkiye arasındaki yakınlığı hedef almışlardır.
* Muhtemelen Irak ve suriye Petrolünü çalmak için Bayır Bucak ikinci hedefleri haline gelmiştir. (Ki Burada yaşayan halkın çoğunluğunu Türkmenler Oluştururken)
 
 
Bütün bunların olma ihtimalleri vardır. Tabikide bunlar ihtimal olmayadabilir. Bizim en büyük hatalarımızdan birisi bir birimizi suçlamak için fırsat kolluyor olmamız. Kürdü , Türkü , Lazı,Çerkezi vs. Hepimiz kendi kusurlarımızı bencilliklerimizi yada daha beteri ırkçılığımızı gizlemek adına karşımızdakileri suçluyoruz. Eninde sonunda Sadece Müslüman Türk Ve Müslüman Kürt yan yana kalacaktır. Çünkü;  Ancak Ümmet Şuru ve bilinciyle yaşamını şekillendiren insanlar birlik ve beraberlik gücünün farkına varabilirler. 
Ey Müslüman Kürt, Türk, Çerkez ,Laz vs. Kardeşlerim ALLAH'ımız Bir Peygamberimiz Bir Kitabımız Bir Elhamdulillah. Ayrılığa sebebiyet oluşturacak hiç bir şey yokken ortada ve ayrılığımız sadece düşmanlarımızın işine yarıyorken bu Bu ısrar niye. 
 
 
Not:  Bütün bu olanların ortak noktasında sadece Erdoğan var. Öyle yada Böyle bu Müslüman Lider ABD,ingiltere,İsrail,Fransa,BARONLAR ve bir çok Ab ülkesi için tehlike arz ediyorken bizim üzerimize düşen tek şey Bu Adama Sahip Çıkmak. Korkmayın , Üzülmeyin Benim gibi sıradan bir vatandaş Bu oyunları görebiliyorsa varsın Bu Ülkenin başında olanların kurduğu Oyunları da Ehli Küfür Düşünsün.
Yazdır Paylaş
Diğer Bihoca Yazıları
EN ÇOK OKUNANLAR
24 Haziran Seçiminde Kim cumhur Başkanı Olsun?
Doğu Perinçek
Selahattin Demirtaş
Muharrem İnce
Temel Karamollaoğlu
Recep Tayyip Erdoğan
Meral Akşener
sanalbasin.com üyesidir
haber