Erkenci Ku
Meclis'te bedelli askerlik düzenlemesi görüşmeleri başladı
155 bin 350 kişinin pasaportundaki iptal şerhi kaldırıldı
FETÖ tutuklusu ABD'li rahip Brunson'a adli kontrol
Bu yazı 16 Haziran 2015, Salı 19:33:33 tarihinde eklendi. 13522 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

iki yüzlü demokratikler - Furkan Solmaz

Dedik ya iki yüzlü demokratikler ilk kimden başlasak bilemedim
iki yüzlü demokratikler

ilk olarak : selahattin demirtaş'tan başlayalım kendisi çok demokratik doğuda kürt vatandaşa zulum eder öldürür baskı yapar sonra'da sanki haberdar deyil şiddetle kınar ne yapsınlar iki yüzlü olmak kolay deyil,birde demirtaşın zamanında ışıd kobaneye saldırırken insan haklarından bahsetmesi vardı şuan ypg telabyada saldırdı ve aldı okadar insan savaştan kaçtı hani insan hakları niye sesin çıkmaz demirtaş seni yönetenler böylemi istedi.

ikinci olarak doğan medyasına gelelim: şuan her türlü üç maymun'u oynayan doğan medyası akpartinin seçimden yara alarak çıkmasından dolayı iyice azıttı kendi cumhurbaşkanına diktatör deyip beşer esad'ı destekleyen bir kafa iki yüzlüden fazlasını hak ediyorlar ama biz hakaret edemeyiz arkalarına israil ve ingiltere'yi alıp ekmeğini yedikleri ülkelerine saldırıyorlar hem hain hem iki yüzlülüktür bu.

üçüncüsü ise gülen grubu : hani cemaat değilmi diyecek arkadaşları duyar gibiyim ama artık okadar yüzlerine tüküren olduki bir grub kaldılar en büyük iki yüzlü ve haindir bunlar müslüman görünüp islama ve müslümanlara zulum ettiler kaset,şantaj,haraç,himmet vs. gibi işlerler uğraşıp milletin parası ile lüks hayat sürdüler bazıları ise internete sızdı o paralarla partilere katıldılar dedikya hain ve iki yüzlülerin en büyüğü bunlar medya'da tv,radyo,internet,gazetede her türlü pisliği yaptılar hatta okadar adileştilerki ülkelerinin gizli bilgilerini israil,amerika,ingiltere vd. büyük ülkelere servis ettiler sonrada dediler haram yemedik tabi 500 taltif almak nedemek tam çözemedik ama hoş hocaları onlara herşey mübah dedi neler yapmazlarki

Vel hasıl ülkemizde birbirine bağlı 3 büyük iki yüzlü islam düşmanı grubları dile getirdik

saygı ve sevgi ile ALLAH'a emanet olunuz....

Yazdır Paylaş
Diğer Furkan Solmaz Yazıları
EN ÇOK OKUNANLAR
24 Haziran Seçiminde Kim cumhur Başkanı Olsun?
Doğu Perinçek
Selahattin Demirtaş
Muharrem İnce
Temel Karamollaoğlu
Recep Tayyip Erdoğan
Meral Akşener
sanalbasin.com üyesidir
haber