Erkenci Ku
Meclis'te bedelli askerlik düzenlemesi görüşmeleri başladı
155 bin 350 kişinin pasaportundaki iptal şerhi kaldırıldı
FETÖ tutuklusu ABD'li rahip Brunson'a adli kontrol
Bu yazı 13 Haziran 2015, Cumartesi 17:21:59 tarihinde eklendi. 14468 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

NE İSTİYORLAR ? - Hilâli

Yüzyıllar önce dünyanın farklı yerlerine birbirlerinden çok uzaklara sürgün edildiler.. Her aile çocuklarına dillerini ve geleneklerini öğretti, tabii Kabbala öğretilerini de unutmadılar !!!
NE İSTİYORLAR ?

Vaktaki onlara Allah katından nezdlerinde bulunan (Tevrat) ı tasdıyk edici (ve doğrultucu) bir Kitab (Kur'an) geldi, ki daha evvel küfredenlerin (Arab müşriklerinin) aleyhine (Allahdan böyle bir) feth istiyorlardı, işte (Tevrâtın şehâdet ve saraahatiyle) tanıdıkları o şey (Kur'an) kendilerine gelince ona (hasedlerinden ve mevki' hırsından dolayı) küfretdiler. Artık Allahın lâ'neti o kâfirlerin tepesine. (Bakara/89)

 

Dünyaya Hakim Olmak İsteyen Siyonistlerin PROTOKOLLERİ

Dünya hakimiyeti için bütün Yahudilere gayet mahrem tebligaat ve Amerika Yahudilerine “hakimiyetten” evvel son talimat:

1 - Radyo, televizyon, gazeteler, sinema, mec­mular ve kitaplar üzerindeki büyük kontrolümüzü genişletiniz.

2 - Hukuk, Tıp, Kimya ve buna benzer bütün tahsillerden, Yahudi olmıyanları uzaklaştırınız ve Yahudileri bilhassa bu şubelerde tahsile ve okumağa teşvik ediniz.

3 - Gayri Yahudilerin mektep ve kollejlerini birer içtimaî ihtilâl merkezi haline getiriniz.

4 - Gayri Yahudi peygamberleri gülünç şekle sokup onları rezil rüsva edecek mevzular icat ve ay­nı zamanda Yahudi olmıyanlar arasında tefrik ve nifak çıkarınız. Din müesseselerini zayıflatmalı, fakat bizlere karşı da kendilerine kardeşlik (!) hisleri tel­kin ediniz.

5 - Bizden olmıyanların kadın ve çocuklarının ahlâklarını ifsat ediniz.

6 - Kanunları ve anayasaları yanlış şekillerde tefsir ederek mahkemelerini dahi iğlâk edip her ye­re şüphe ilka ediniz.

7 - Içtimaî sınıflar arasında nifak ve mücadele tohumlarını ekiniz. Renkli ırkları diğer ırklara düş­man kılınız.

9 - Çeşitli aşılar ve suya katılan türlü yabancı maddelerle bizden olmıyanları tımarhanelere atarak ve medenî hakları suistimal ederek onları yok edi­niz, tüketiniz.

10 - Devlet adamlarını eliniz altında tutmağa çalışınız.

11 - Memleketlere girmek imkânlarını ve ka­nunlarını kolaylaştırınız.

12 - Her vasıtaya müracaat ederek para üzerin­deki diktatörlüğümüzü takviye ediniz.

13 - Hükümetin, ordunun ve bahriyenin en can noktalarına Yahudileri yerleştiriniz.

14 - Cumhuriyeti ortadan kaldırarak onun ye­rine demokrasiyi ikame ediniz.

15 - Türlü hile ve desise kullanarak işçileri el­de tutunuz. Mitingler tertip ediniz. Grevler yaptırı­nız ve bu mevzuda hiçbir fedakârlıktan çekinmeyi­niz.

Işte bu usuller sayesinde bulunduğumuz memleketi inkıraza, ahlâksızlığa, iflâsa, sivil harbe sürükleyip düşmanlarımızın sayısını azaltacağız ve memleketi istediğimiz istikamete sürükliyeceğiz.

Unutmayın ki: Bolşevik ihtilâli bizi Rusya’nın efendisi yaptı. Son harb ise bizi Asya ve Avrupanın efendisi kıldı. Bundan yalnız Ispanya hariç kaldı. Birleşmiş Milletler teşkilâtı ISRAEL devletini meydana getirdi. Bize bahşedilen bu hazineyi dünyanın merkezi haline getireceğiz.

Eğer Yahudi olmıyanlar tarafından yukarıdaki talimat ve program hakkında sorguya çekilirseniz, yukarıdaki malûmatı tel’in ediniz, bilmemezlikten ve elinizden gelen her çareye başvurarak bu malûmatın doğru olmadığına onları inandırmağa çalışınız. Bu mevzuda yemin edebilirsiniz, TALMUT size böyle emrediyor.

Işbu program ve talimat gayri Yahudilerin eline geçmesinin bizim için asıl bir facia olacağını ayrıca ilâveye lüzum yoktur.

-Hahamlar Merkez Komitesi-

 

Birçok konu var Haarp, chemtrails, elf frekansları, aşılar, dünyanın en büyük gıda üreticilerinin gıdalarla nasıl oynadıkları, müziklerin içine yerleştirilen negatif ses dalgaları, video kliplerdeki tapınma ayinleri, ley hatlarının odak noktasında bulunan heykeller anıtlar kuleler... Daha binlerce konu var.

Hepsini sindire sindire anlatacağım, hızlandırılmış uyanma projesi için düğmeye bastık. Gömüldüğümüz tarih mezarlığından kalkıp yeniden ''Diriliş'' için var gücümüzle çalışacağız.. 

Eğer onlar (Yahudi ve Hristiyanlar) sizin inandığınız gibi inanırlarsa doğru yolu bulmuş olurlar. Eğer yüz çevirirlerse size karşı anlaşamamazlık ve düşmanlık üzeredirler. Ey Habibim, sen onların düşmanlığından endişe etme! Allah sana kâfidir. O herşeyi duyan ve bilendir. (Bakara/137)

Yazdır Paylaş
Diğer Hilâli Yazıları
EN ÇOK OKUNANLAR
24 Haziran Seçiminde Kim cumhur Başkanı Olsun?
Doğu Perinçek
Selahattin Demirtaş
Muharrem İnce
Temel Karamollaoğlu
Recep Tayyip Erdoğan
Meral Akşener
sanalbasin.com üyesidir
haber