FETÖ, PKK'nın yanında saf tuttu
Reyhanlı'ya roket atan iki hedef TSK'nın hava harekatıyla imha edildi
Dünya Zeytin Dalı Harekatı'nı konuşuyor
Öncüpınar Sınır Kapısı'ndan Suriye'ye askeri araç sevkiyatı yapıldı
Bu yazı 06 Haziran 2015, Cumartesi 12:58:38 tarihinde eklendi. 7699 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

7 Haziran Seçim Olmaktan Çıktı... - Bihoca

Son zamanlarda özelikle son günlerde izlediğimiz kadarıyla her yerde seçim muhabbeti. Her yerde işsizliğin piyasadaki parasızlığın nedeni hep seçim ?
7 Haziran Seçim Olmaktan Çıktı...

Şimdi kime gitsen seçim Kime baksan seçim öyle seçim böyle herkesin kendine göre fikirleri var tabiki saygımız sonsuz. Ben nasıl olduğum yerden olayları değerlendiriyorsam herkesinde kendi penceresinden olayları değerlendirmesi ve bir fikir sahibi olması gayet doğal bir şey. Buna bir şey dediğim yok !

Ancak Kendi fikirlerini baskıcı ve zorlayıcı bir tavırla başkalarına benimsetmeye ,kabullendirme gayreti içinde olanlara bu güne kadar fırsat vermemeye ve her fırsatta engel olma gayreti gösterdim.  Şimdi niye bunu anlattım...

Çünkü; Son günlerde özelikle herkes bir birine kendi fikrini doğrularını anlatarak değil karşısındakinin fikirlerine kusur arayarak ikna etme çabasında. benim anlayışım şu yönde açıkçası... Eğer sen doğru olduğunu ve benim yalnış olduğuma inanıyorsan Kendi doğrularını bana aktarmaya çalışırsan benim kendi yalnışımı görmem daha kolay olur sanırım.

seçimlerin ne olacağını soranlara diyorum ne olacağını biliyorum. Tabi bu karşı tarafta şaşkınlığa neden oluyor zannediyorlarki çok önemli bir istihbarat aldım yada oyların çalınacağını falan anlatıcam hayır kardeşim ne olursa olsun "ALLAH Dediği olacak" diyorum. O yüzden ne olursa olsun HDP barajı aşsın aşmasın AKP Tek başına iktidar olsun olmasın sonuç değişmeyecek. Demokraside de islamda imanda da bu böyledir. Saygı duyup kenara çekileceksin. Demokraside Halkın seçimi takdiri diyip kenara çekileceksin. imanda islamda ALLAH C.C. Böyle takdir etmiş diyip başını eğeceksin ötesi yok...

Yazdır Paylaş
Diğer Bihoca Yazıları
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.
EN ÇOK OKUNANLAR
Başkanlık sistemine Geçelim Mi ?
Hayır
Evet
sanalbasin.com üyesidir
haber
toplistim.xyz toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti TOPlist