Erkenci Ku
Meclis'te bedelli askerlik düzenlemesi görüşmeleri başladı
155 bin 350 kişinin pasaportundaki iptal şerhi kaldırıldı
FETÖ tutuklusu ABD'li rahip Brunson'a adli kontrol
Bu yazı 04 Nisan 2015, Cumartesi 17:21:42 tarihinde eklendi. 16889 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vira Bismillah ! - Bihoca

Başlığını ve konusunu pek fazla düşünme ihtiyacı duymadığım ilk yazıma bir denizci terimiyle Vira Bismillah Dedik Allah Hayırlara vesile eyler inşaALLAH hem bizi hem yaptıklarımızı.
Vira Bismillah !

Uzun süredir herhangi bir rumuz ile köşe yazmayı düşünüyordum. Neden isim kullanmadığıma gelince, Çok şükür şan şöhret derdinde değiliz. Ondan dolayı "Bihoca" Adını kullanmak istedim. Hoca Bir çok farklı alanda rahat bir şekilde kullanılır. O nedenle sağolsun bir kardeşimle konuşmamızda ortaya çıktı. "Bihoca"  fena değil sanırım anlatmak ve aktarmak istediklerimden dolayı tabiri caiz ise cuk oturdu.

Kendinden başkasını düşünmeyen önemsemeyenlere ALLAH fırsat vermesin inşaALLAH. Bu tarz kişilrin eline fırsat geçince etrafta ne kadar mazlum varsa ne kadar gariban varsa hepsini kendi çıkarları için kullanmak için bu güclerini fırsatlarını değerlendirirler.

Her Önüne gelenin eline tokmak verirseniz tokmağı ilk siz yersiniz, bu gün olmasada yarın mutlaka bunu unutmayın... Bu tokmak benim elimde olursa bir gün bir kaç tokmakçı var önce onlarına kafasına bir iki tokmak indirirdim herhalde. Yıllarca bu milleti dinden uzaklaştırdılar. Uzaklaştırdılar diyorum çünkü; Milleti kendi haline bırakmazlar kimler? Amacı olanlar tabiki, hani bir söz vardır.  "Amacı olmayan insanlar Amacı Olanların Araçları olurlar" bizim önce amacımızı elimizden aldılar. Sonrası malum, amaçları için yaşattılar.

Şimdi daha yeni yeni millet uyandı.

Amacını hatırladı.  

Araç olmaktan sıyrıldı.

Bunu hazmedemeyenlerde bizi yeniden araç haline getirmek için bir kaç dangalağın eline tokmak verdilerde unuttukları bir şey var oda tokmakçıları günü geldiğinde onlara tokmağı indirecekler az kaldı.  

Yazdır Paylaş
Diğer Bihoca Yazıları
EN ÇOK OKUNANLAR
24 Haziran Seçiminde Kim cumhur Başkanı Olsun?
Doğu Perinçek
Selahattin Demirtaş
Muharrem İnce
Temel Karamollaoğlu
Recep Tayyip Erdoğan
Meral Akşener
sanalbasin.com üyesidir
haber