Güneş Motel'de ne olmuştu?
Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan sürpriz ABD ziyareti
Başbakan Yardımcısı Bozdağ'dan CHP-İYİ Parti ittifakına sert tepki
AK Parti Sözcüsü Ünal: Kılıçdaroğlu siyasi bir onursuzluğa imza atmıştır
Bu yazı 10 Aralık 2014, Çarşamba 12:48:06 tarihinde eklendi. 23702 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

3. Dünya Savaşı Devam Ediyor! - Şefik özdemir

Bilmiyorum siz 3. Dünya savaşının nasıl gerçekleşeceğini düşünüyorsunuz; Mesela Kılıçlar konuşacak silahlar ateşlenecek derseniz. Yanılıyorsunuz demek zorundayım...
3. Dünya Savaşı Devam Ediyor!

Neden ? 

* Çünkü 3. Dünya Savaşı bildiğin tilki oyunu

* Çünkü 3. Dünya Savaşı bir nezle de olsa silahlar konuşsada daha çok diplomasi savaşı

* Şimdinin silahları Teknoloji ve Basın.

* Biraz Teknoloji, biraz basın, biraz plan proje, biraz siyaset biraz, biraz kurnazlık ve işte karşınızda 3. Dünya savaşı

 

3. Dünya savaşı bir oyun olarak sahneye sürüldü. Bunu görenler azınlıkta da olsa ihtimal vermeyenler inanmayan yada inanmak istemeyenler çoğunlukta olsada malesef oyun sahnelendi ve herkes rolünü oynamak zorunda. Zorunda diyorum çünkü Örneğin Türkiye gibi özellikle jeopolitik konumu dolayısıyla oyun dışı kalmasına imkan yok.

ABD doları'nın ve Paund'un Değer kaybını önlemek için IŞİD'i çıkaran ABD ve ingilizlere karşılık Rusya ukrayna kartını masaya koydu, ayrıca gizli gizli iran ila itifak kuruldu. Bu oyunda ki en tehlikeli en sinsi Devlet bana Göre Çin sesiz sakin ortalıktan nemalanıyor... Şimdilik Rusya, ABD ve ingiltere kartlarını düzeltiyor. Türkiye bu oyunda yangı konumunda kim kazanırsa kazansın kim kaybederse kaybetsin biz oyunda yancı olduğumuz için kaybımız her halukarda sıfır. Tek bir ihtimal var kaybetmemiz için oda AKP Hükümetinin devrilmesi ve bunların yerine ABD ingiltere ve Avrupanın desteklediği adamların TBMM meclisini işgal etmesidir.

Bizim Ne Kürtlük ne Türklük ne Lazlık ne Çerkezlik ne Alevilik ne Sunilik Gibi saplantılarımız olamaz. Saplatılarımız birlik ve beraberliğimizi zedeler buda bize düşman olan odakların. Bizi oyunda kullanmak isteyen odakların işine gelir. Onlar kazanır biz kaybederiz.

Yazdır Paylaş
Diğer Şefik özdemir Yazıları
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.
Başkanlık sistemine Geçelim Mi ?
Hayır
Evet
sanalbasin.com üyesidir
haber
toplistim.xyz toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti TOPlist