Erkenci Ku
Meclis'te bedelli askerlik düzenlemesi görüşmeleri başladı
155 bin 350 kişinin pasaportundaki iptal şerhi kaldırıldı
FETÖ tutuklusu ABD'li rahip Brunson'a adli kontrol
Bu yazı 10 Kasım 2014, Pazartesi 16:06:21 tarihinde eklendi. 14532 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan'dan Neden Bu Kadar Rahatsızlar ? - Şefik özdemir

Dünya basını Bu güne kadar bizi hindi Dışında bir olayla manşetlere Taşımadı Ne oldu da Manşetlerden düşmüyoruz.
Erdoğan'dan Neden Bu Kadar Rahatsızlar ?

Şöyle bir Geçmişe Gidelim 2000 Den önce Türkiye Cumhuriyeti Kaç kere Manşetlere konu oldu dünya basınında.  Hiç Türkiyede olan en baba Olayda bile mesela 97 Depreminde bile Türkiye Dünya basınında irili ufaklı haberler dışında konu olmadı. Neden Şimdi ? Çünkü bu güne kadar Dünya'ya kafa tutan bir Türkiye hiç olmadı. isteyen para babası türkiyeye operasyon yapıyor. istediğini indirip istediğini çıkarıyordu. 

Ama Şimdi durum değişti. Bu bizim Gene Çok akıllı olduğumuzdan değil. Çok çalışkan cesur oluşumuzdan değil kimse kalkıp bana beni anlatmasın lütfen. Dünya da parası ile konuşan konuşturan aileler Türkiye'yi bölüşemedikleri paylaşamadıkları için bir anda hedef olduk. Hükümet çok güzel bir planla gidiyor. Kimseye ne ışık yakıyor nede ışıksız bırakıyor. :)

Unutulan bir şeyler var diye düşünüyorum. Dünya savaşlarından önce Amerikayı Kim kayle alıyordu. İngiltere hariç çünkü ingilterenin hesabı vardı. ingilizler her zaman ateşi maşayla tutarlar. Bizim gibi delikanlı değiller yada Çabuk gaza gelmiyorlar mı desem bilemiyorum. 

Her Gün gündem değişiyor. ingiltereden ve ABD den fazla uzaklaşmadan günümüz olaylarına değinelim. Kobani ,Gezi , 17 Aralık Bunlar sadece Test çıkışlarıydı. Öyle söyliyim; Bundan sonrası için hazırlıklar yapılıyor.  Bunu unutmayın sakın, Bunu korkmanız için söylemiyorum. Çünkü onlarında unuttukları bir şeyler var. ABD ve ingilizler , Yahudiler Türkiye'de neden bir türlü başarılı olamadıklarını AKP deviremediklerini hala anlayamadılar. Türkiye'de öyle bir insan var ki Bunu bir ALLAH biliyor. Devlet bile bilmiyor.

Gelelim ABD ve ingilizlere Bunlar Baba oğul biliyorsunuz. ABD bu güne kadar ingilterenin güdümünde hareket etti ama Artık oğulun ergenlik dönemleri geride kaldı va Babasını kendini hissetirmek istiyor. Bunuda Sadece Türkiye ile yapabilir. O yüzden ingilizler bile bunun farkında değil Sen neysen oğlunda o dur. Senden ne gördüyse onu öğrenmiştir.  Baba Türkiye de operasyon yapmadan Oğul tedbir alıp operasyonu bozuyor. Baba Zayıflamadan oğul hakimiyeti ele geçiremez. 

ALLAH ın sırrı hikmeti nedir bu işte bilemem ama Firevun kapısında musayı büyüttü bi kere bir daha neden olmasın  :) Diye düşünmekten kendimi alamıyorum. 

Yazdır Paylaş
Diğer Şefik özdemir Yazıları
EN ÇOK OKUNANLAR
24 Haziran Seçiminde Kim cumhur Başkanı Olsun?
Doğu Perinçek
Selahattin Demirtaş
Muharrem İnce
Temel Karamollaoğlu
Recep Tayyip Erdoğan
Meral Akşener
sanalbasin.com üyesidir
haber