Ali dede kedisinden sonra yeni evine de kavuşuyor
OHAL Tezkeresi kabul edildi
Seçim İttifak Komisyonu ilk kez toplandı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Türkiye her türlü tedbiri almaya devam edecek
Bu yazı 05 Ağustos 2014, Salı 18:53:04 tarihinde eklendi. 18130 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Neden Recep Tayip Erdoğan'a Oy Veriyorum ? - Şefik özdemir

Herkesin Kendi oyunu kendi iradesiyle kullanma özgürlüğü olduğuna göre benimde bu konuda bu özgürlüğümü kullanmam En Doğal Hakkımdır.
Neden Recep Tayip Erdoğan'a Oy Veriyorum ?

                       Çevremdeki bazı Arkadaşlarım bunları yazman doğru değil diyor. ! Tarafını belli ediyorsun diyorlarda başka bir şey demiyorlar, Düşüncelerimin tarafını siz anlıyorsanız sıkıntı yok, Ancak sizin gibi düşünseydim ve Erdoğan Hırsız 'dır deseydim yine tarafını belli ediyorsun diyecek miydiniz acaba ? Belki başlıkla ne alakası var diyebilirsiniz ama orayada geleceğim merak etmeyin.

                        Hamd Olsun Oy Kullanmaya Başladığımdan beri AKP Dışında bir partiye oy vermedim.

 *  Bu gün benimle aynı fikirde olan fikirleri fikirlerimle örtüşen bir AK Parti varda ondan.

*   Yapmak istediklerimi söylemek istediklerimi Ak Parti söylüyorda Ondan.

*   Bu milletin millet olmaktan ziyade Ümmet olduğunu hatırlaması gerektiğine inandığım ve bunu Başbakanda dillendirdiği için.

*   Yıllardır Bizi Ayrıştıran Ötekileştiren Millet ,Irk ,Dil,Din Ayrımı Yapmaksızın Yahudi ,Hıristiyan, Müslüman vb. inanışlara saygı gösterip inançları gereği ibadetlerini huzur içinde yapmalarına olanak sağladığı için.  

*   Sadece Müslümanlara değil müslüman olmayanlarada inançlarına saygı duyduğu için.

*   Birlik Beraberliğin Güç olduğunu dillendirdiği için.

*   Ve Daha bir Çok benimle aynı görüşü paylaştığı ve Söylediği gibi söylediklerini yapmak için mücadele ettiği için.

 

                        Başbakan Erdoğan hatasız mı kusurları yok mu ? illaki var Kusursuz insan mı var ? Benim Kusurum Yok Mu ? Senin Kusurun Yok Mu ? Hata Yapmaz Mısın ? Hata yapmaz mıyız Hepimiz ? Tabiki yaparız. Kusursuzluk bizi yaratana mahsus olması gerektiği için Ve Öyle olduğu için Biz Kusur işleriz Hata yaparız. Bunda hiç şüphe yok. Lakin Bir insanın yaptığı 10 işten 6 iyi Güzel 4 Tane yaptığı işte Yalnış veya dahada sert bir şekilde dillendirecek olursak Kötü olursa da Biz bu Yaptığı 4 Yalnış yüzünden yaptığı 6 Güzel işe Gözlerimizi kapatıp yokmuş gibi sayarsak bu haksızlık olmaz mı ?

 

                       Bence vijdansızlık olur. Haksızlık olur.  Burda kimseye akıl verecek değilim. Ancak Şu kadarını söylemeliyim. Sevmediğiniz Adam bile Doğru söylediğinde Doğru demeliyiz. Sevdiğimiz Adam yalnış yaptığında Yalnış Demesinide Bilmeliyiz. Yoksa işte o zaman Taraf Tutmuş oluruz. Doğruyu savunmak yada doğru olduğuna inandığınızı savunmak taraf tutmak değildir. Kendinizi Takip Etmenizdir...

Yazdır Paylaş
Kenan - 2015-07-30 13:58:12
haala akp ye oy veriyorsan o zaman sende hırsızsın demektir. Çalıyorlar ama adamlar yapıyor diyorsunuz sonrada müslümanız diyorsunuz. o zaman sizin müslümanlığınızda hırsızlık var demektir. Siz hangi müslümanlığı kabul ediyorsunuz?
Diğer Şefik özdemir Yazıları
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.
EN ÇOK OKUNANLAR
Başkanlık sistemine Geçelim Mi ?
Hayır
Evet
sanalbasin.com üyesidir
haber
toplistim.xyz toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti TOPlist