Erkenci Ku
Meclis'te bedelli askerlik düzenlemesi görüşmeleri başladı
155 bin 350 kişinin pasaportundaki iptal şerhi kaldırıldı
FETÖ tutuklusu ABD'li rahip Brunson'a adli kontrol
Bu yazı 05 Ağustos 2014, Salı 18:53:04 tarihinde eklendi. 20984 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Neden Recep Tayip Erdoğan'a Oy Veriyorum ? - Şefik özdemir

Herkesin Kendi oyunu kendi iradesiyle kullanma özgürlüğü olduğuna göre benimde bu konuda bu özgürlüğümü kullanmam En Doğal Hakkımdır.
Neden Recep Tayip Erdoğan'a Oy Veriyorum ?

                       Çevremdeki bazı Arkadaşlarım bunları yazman doğru değil diyor. ! Tarafını belli ediyorsun diyorlarda başka bir şey demiyorlar, Düşüncelerimin tarafını siz anlıyorsanız sıkıntı yok, Ancak sizin gibi düşünseydim ve Erdoğan Hırsız 'dır deseydim yine tarafını belli ediyorsun diyecek miydiniz acaba ? Belki başlıkla ne alakası var diyebilirsiniz ama orayada geleceğim merak etmeyin.

                        Hamd Olsun Oy Kullanmaya Başladığımdan beri AKP Dışında bir partiye oy vermedim.

 *  Bu gün benimle aynı fikirde olan fikirleri fikirlerimle örtüşen bir AK Parti varda ondan.

*   Yapmak istediklerimi söylemek istediklerimi Ak Parti söylüyorda Ondan.

*   Bu milletin millet olmaktan ziyade Ümmet olduğunu hatırlaması gerektiğine inandığım ve bunu Başbakanda dillendirdiği için.

*   Yıllardır Bizi Ayrıştıran Ötekileştiren Millet ,Irk ,Dil,Din Ayrımı Yapmaksızın Yahudi ,Hıristiyan, Müslüman vb. inanışlara saygı gösterip inançları gereği ibadetlerini huzur içinde yapmalarına olanak sağladığı için.  

*   Sadece Müslümanlara değil müslüman olmayanlarada inançlarına saygı duyduğu için.

*   Birlik Beraberliğin Güç olduğunu dillendirdiği için.

*   Ve Daha bir Çok benimle aynı görüşü paylaştığı ve Söylediği gibi söylediklerini yapmak için mücadele ettiği için.

 

                        Başbakan Erdoğan hatasız mı kusurları yok mu ? illaki var Kusursuz insan mı var ? Benim Kusurum Yok Mu ? Senin Kusurun Yok Mu ? Hata Yapmaz Mısın ? Hata yapmaz mıyız Hepimiz ? Tabiki yaparız. Kusursuzluk bizi yaratana mahsus olması gerektiği için Ve Öyle olduğu için Biz Kusur işleriz Hata yaparız. Bunda hiç şüphe yok. Lakin Bir insanın yaptığı 10 işten 6 iyi Güzel 4 Tane yaptığı işte Yalnış veya dahada sert bir şekilde dillendirecek olursak Kötü olursa da Biz bu Yaptığı 4 Yalnış yüzünden yaptığı 6 Güzel işe Gözlerimizi kapatıp yokmuş gibi sayarsak bu haksızlık olmaz mı ?

 

                       Bence vijdansızlık olur. Haksızlık olur.  Burda kimseye akıl verecek değilim. Ancak Şu kadarını söylemeliyim. Sevmediğiniz Adam bile Doğru söylediğinde Doğru demeliyiz. Sevdiğimiz Adam yalnış yaptığında Yalnış Demesinide Bilmeliyiz. Yoksa işte o zaman Taraf Tutmuş oluruz. Doğruyu savunmak yada doğru olduğuna inandığınızı savunmak taraf tutmak değildir. Kendinizi Takip Etmenizdir...

Yazdır Paylaş
Kenan - 2015-07-30 13:58:12
haala akp ye oy veriyorsan o zaman sende hırsızsın demektir. Çalıyorlar ama adamlar yapıyor diyorsunuz sonrada müslümanız diyorsunuz. o zaman sizin müslümanlığınızda hırsızlık var demektir. Siz hangi müslümanlığı kabul ediyorsunuz?
Diğer Şefik özdemir Yazıları
EN ÇOK OKUNANLAR
24 Haziran Seçiminde Kim cumhur Başkanı Olsun?
Doğu Perinçek
Selahattin Demirtaş
Muharrem İnce
Temel Karamollaoğlu
Recep Tayyip Erdoğan
Meral Akşener
sanalbasin.com üyesidir
haber