Erkenci Ku
Meclis'te bedelli askerlik düzenlemesi görüşmeleri başladı
155 bin 350 kişinin pasaportundaki iptal şerhi kaldırıldı
FETÖ tutuklusu ABD'li rahip Brunson'a adli kontrol
Bu yazı 18 Mart 2018, Pazar 22:14:12 tarihinde eklendi. 6624 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TÜRKİYE’NİN ZEYTİN DALI HAREKATININ DÜNYA COĞRAFYASINA ETKİLERİ 2 - Dikaborz

TÜRKİYE’NİN ZEYTİN DALI HAREKATININ DÜNYA COĞRAFYASINA ETKİLERİ 2

Zeytin dalı harekatı olmasaydı sonuçları ne olacaktı ?

 

Sorusuna devamen deriz ki sonuçları olarak 2018 sonu 2019 başlangıcı itibariyle,büyük İsrail kurulmuş(Trump’un neden ABD büyük elçiliğini Kudüs’e taşımak istediğini daha iyi anlaşılmış olacaktır.)İslam coğrafyası Suudilere halifelik(!) ilan ettirilerek,ceziretül arap’a hapsedilecek,Fetönün hayal ettiği haramın helalin bir birine karıştırıldığı bir din icat edilerek ,bu dinin müntesipleri bu bölgedeki Araplar vasıtasıyla(BAE,Suudi Arabistan,Yemen,Mısır başata olmak üzere ve diğer devletlere de zorla kabul ettirilerek Katar gb.)bu yeni dinin temsilcisi ve halifesi sıfatıyla İslam paramparça edlip din savaşlarının yolu açılmış olacaktı böylelikle haçlılar bin yıllarca yapamadıklarını tek kalemde elde edecek İslamı tarih sahnesinden sileceklerdi dinin sahibinin ALLAH olduğunu unutarak.

 

Asya’da bulunan tüm Müslümanlar,Türkiye diye bir devlet olmadığından,başı boş kalıp her biri ,coğrafyasına bulunmuş çakal devletlere yem edilecekti. Varlığını sürdürmeye çalışan Türki cumhuriyetler,başta Azerbaycan olmak üzere Ermenilerce (Rusya’nın desteğiyle) işgal edilecek,diğer Türki devletler Stalin doktrini gereği Rusya’ya peyk olacaktı böylece dünya onlara göre Türk belasından(!) da kurtulmuş olacaklardı.

 

Çin tamamiyle yalnız kalmış çaresiz kalmış doğu Türkistan’da yapacağı katliamdan sonra bu meseleyi kapatmış olacak ,Dünya Siyonistleşmiş Hıristiyanlara ve azgın Budistlere kalmış olacaktı. Unutmayınız büyük patlamaların başlangıcı ya bir kıvılcım,yada pime bir dokunuştur.Böylelikle dünya tamdan ve tümden değişikliğe kavuşmuş olacaktı.

 

Türkiye Cumhuriyeti,Zeytin dalı harekatıyla

 

1-Türkiye Cumhuriyeti devleti son ve en büyük kalesi olduğunu bölünüp parçalanmayacağını her ne şartta olursa olsun ülkesine yapılacak saldırılara anında daha güçlü karşılık verip,düşmanlarını yerle bir edecek kabiliyete sahip olduğunu ispatladı.

 

2-Dünyada kendini süper güç ilan edenlerin planlarıyla desiseleriyle coğrafyasında Türkiye Cumhuriyetine rağmen operasyon yapılmayacağını gösterdi.

 

3-Büyük İsrail projesini yerle bir etti.

 

4-Sınırlarında terör devleti ve teröristlerle terbiye edilemeyecek bir güç olduğunu ispat etti.

 

5-1.Dünya savaşı sonrası haritaları bir anda değiştiren güçlerin gücüne son verdi.

 

6-Türk savunma sanayisi kendine özgü bir atlımla ve çok kısa sürede müthiş bir başarı ve atlım gösterdi.

 

7-Türkiye Cumhuriyeti bağımsız,müstakil bir devlet oluğunu tüm dünyaya gösterdi.

 

8-Türkiye Cumhuriyeti kendinden habersiz veya masada olmadığı dönemlerde yapılan tüm planları bozan bir kuvvet olduğunu gösterdi.

 

9-Haysiyet yoksunu Ermenistan’a bir takım devletlerin altına yatmakla bir şeyler elde edinemeyeceğini gösterdi.

 

10-Kuzey Irak’ta yapacağımız tüm harekatlara zemin hazırladı.

 

11-Tüm mazlum milletlerin umudu oluğunu ve bu umudun hamisi olduğunu ispat etti.

 

12-Alçak Suudilere İslam’ın parçalanmasına veya reforme edilmeyeceğini gösterdi ve o tüm Arap ligi denilen ahlaksızlara hilafet temsilcisi kimdir,Arapların varlığının,Türk Milletinin varlığına bağlı oluğunu ispat etti.En önemlisi geleceğin süper gücünün,dünya üzerindeki doğum sancılarını haberini verdi.

 

Meşhur deyimimizle su uyur düşman uyumaz.

Bu sözü her vakit hafızamızda bulundurup,birlik beraberliğimizi yüksekte tutarak,her alanda en iyisi olmak için kendi içimizde yarışmalı,bilim ve teknoloji alanında kendimize özgü zekamızı işleterek,büyük sıçramalar yapılmalı,kalıcı sürdürülebilir,ilim ve sanayide ilerleme kaydedip,bilim insanlarımızı kaliteli sayısını arttırarak ve bu kaliteyi,tüm mühendislik alanlarına taşıyarak,sanayide,imarda,üretimde ve tarımda her şeyiyle kendine yeten,teknoloji üretip,transfer edebilen bir ülke haline gelmeliyiz,

 

ALLAH VAR ,GAM YOK

Yazdır Paylaş
Diğer Dikaborz Yazıları
EN ÇOK OKUNANLAR
24 Haziran Seçiminde Kim cumhur Başkanı Olsun?
Doğu Perinçek
Selahattin Demirtaş
Muharrem İnce
Temel Karamollaoğlu
Recep Tayyip Erdoğan
Meral Akşener
sanalbasin.com üyesidir
haber