Erkenci Ku
Meclis'te bedelli askerlik düzenlemesi görüşmeleri başladı
155 bin 350 kişinin pasaportundaki iptal şerhi kaldırıldı
FETÖ tutuklusu ABD'li rahip Brunson'a adli kontrol
Bu haber 2015.05.05, 21 tarihinde eklendi. 1252 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sapkınlar Korosu Türkiye'ye geliyor!

Sapkınlar Korosu Türkiye'ye geliyor! Yalnızca eşcinsellerden oluşan Boston Gay Men’s Chorus isimli grup Haziran'da Türkiye’ye gelip Ramazan ayında konser verecek. Tepkiler büyüyor...
İstanbul, Ramazan ayında sapkın bir konsere ev sahipliği yapacak. Sadece eşcinsel erkeklerden oluşan Boston Gay Men’s Chorus (Boston Eşcinsel Erkekler Korosu), 110 kişilik ekibiyle 27 Haziran günü Zorlu Center’da konser verecek.

TEPKİ BÜYÜYOR

Sapkınların mübarek Ramazan ayında yapmayı planladıkları konser ve eylemler büyük tepki çekti ve konserin iptal edilmesi için sosyal medyada kampanya başlatıldı.

MEDYA DESTEĞİ VERENLER ARASINDA HÜRRİYET BAŞI ÇEKİYOR

Milletin manevi değerleri söz konusu olunca kör ve sağır olan Aydın Doğan medyasına bağlı Hürriyet’in bu konseri sahiplenmesi dikkat çekti.

"Eşcinsel Erkekler Korosu ilk kez Türkiye'de" başlığıyla Hürriyet, Cumhuriyet benzeri gazetelerde yer alan haberdeki normalleştirme ve kabul ettirme çabaları göze çarptı.

BİLGE KADIN ARAŞTIRMA MERKEZİ'NDE TEPKİ

Mübarek Ramazan ayının 10. gününe rastlayan 27 Haziran 2015 günü, sapkınlığı yaymayı kendisine misyon edinmiş koroyu protesto eden Bilge Kadın Araştırma Merkezi ise sapkınlığa büyük tepki gösterdi.

Orkestranın amacının müzik yoluyla eşcinselliği meşrulaştırıp, yaygınlaştırmak olduğunu vurgulayan Merkez, "Hemen ertesi gün 28 Haziran 2015 günü -ki Ramazan ayının 11. günüdür- İstanbul’da yapılması planlanan eşcinsel yürüyüşüne bu orkestranın da katılacağını belirtmiştir" şeklinde bir açıklama yayınladı.

AKŞAM GAZETESİ GRUBUN LEHİNDE HABER YAPTI

Hükümete yakınlığıyla bilinen Akşam gazetesinde de bahse konu grubun lehinde haber çıktı.

haber10


Kayak :
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Diğer Videolar
EN ÇOK OKUNANLAR
24 Haziran Seçiminde Kim cumhur Başkanı Olsun?
Doğu Perinçek
Selahattin Demirtaş
Muharrem İnce
Temel Karamollaoğlu
Recep Tayyip Erdoğan
Meral Akşener
sanalbasin.com üyesidir
haber