Döviz borçlanmaya sınır getiriliyor
Doğu Guta'da 37 sivil hayatını kaybetti
13 ilde FETÖ’nün yayın kuruluşuna operasyon
Dünyada en bir hayli görülmek istenen şehirlerde İstanbul ilk 10'da
Bu haber 23 Temmuz 2012 Pazartesi 17 tarihinde eklendi. 22501 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Pınar Altuğ... SUNDUĞU YARIŞMAYA KIIZNIN KATILMASINI İSTER Mİ?

Pınar Altuğ... SUNDUĞU YARIŞMAYA KIIZNIN KATILMASINI İSTER Mİ? Ünlü sunucu Pınar Altuğ, 'Bir Şarkısın Sen' yarışma programı hakkında bir takipçisi ile polemiğe girdi.


Pınar Altuğ Atacan, twitter sayfasına; "Duruşunu beğendiğim nadir ünlülerden biriydiniz. Oysa bu çocukların o tertemiz yüreklerine bu acıklı şarkıları sokuşturarak nasıl insanlar olarak yetişmesini bekliyorsunuz inanın anlayamıyorum. Böyle bir imkan vereceğinize daha güzel şeyler konusunda destek verseniz ya. Sizi bu projede değil de daha yakışan bir yerde olabilseniz keşke. İnanamıyorum halen bu programın yapılmasına nasıl destek veriyorsunuz anlamıyorum. Kızınızı orda görmek ister miydiniz?" mesajlarını yazan takipçisine şöyle cevap verdi; "Kızımı reklamda v.s. de oynatmıyorum ama yaptığım işte çocuklar kendi hayatlarında sahip olamayacakları eğitim imkanına kavuşuyor."

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ALİ ÜNLÜTÜRK - 2012-07-23 19:20:27
Sormak isterim bugüne kadar kaç çocuğun müzik okullarına kaydı yaptırılmış okutuluyor.Varsa okulların ismi de dahil bilmek isteriz.Kimseyi kandırmayın lütfen ucuza program yapıp zaman doldurmak ve rayting uğruna yapılan bir program.RTÜK 7 - 8 yaşlarında çocuklara nasıl müsade ediyor.Buda ayrı bir soru.............
Diğer Haberler
Diğer Videolar
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.
EN ÇOK OKUNANLAR
Başkanlık sistemine Geçelim Mi ?
Hayır
Evet
sanalbasin.com üyesidir
haber
toplistim.xyz toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti TOPlist