IKBY'deki gösterilerde siyasi parti merkezleri ateşe verildi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşuyor
Karlov suikastında yeni bilgiler ortaya çıktı
FETÖ sanıklarından 'Halk engelledi' itirafı
Bu haber 14 Eylül 2012, Cuma 15:30 tarihinde eklendi. 28109 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

LOVELET’E ’HADİSE’Lİ AÇILIŞ

LOVELET’E ’HADİSE’Lİ AÇILIŞ Lovelet Alışveriş Merkezi'nin yeniden açılışı, ünlü şarkıcı Hadise'nin sahneye çıktığı konserle gerçekleştirildi.
Açılışından 21 gün sonra Samsun’da yaşanan sel felaketinde büyük zarar gören Lovelet Alışveriş Me...


Lovelet Alışveriş Merkezi'nin yeniden açılışı, ünlü şarkıcı Hadise'nin sahneye çıktığı konserle gerçekleştirildi.
Açılışından 21 gün sonra Samsun’da yaşanan sel felaketinde büyük zarar gören Lovelet Alışveriş Merkezi, yaralarını sararak yeniden faaliyete geçti. Canik ilçesi Samsun-Ordu Karayolu 1. kilometresinde yapılan, yapımı İdol İnşaat tarafından 75 bin metrekare alanda gerçekleşen, bin 200 kişiye iş imkanı sunduğu belirtilen Lovelet Alışveriş Merkezi’nin açılışı Türk pop müziğin sevilen sanatçısı Hadise’nin sahne almasıyla gerçekleşti.
Samsun’da temmuz ayında yaşanan sel afetinde büyük zarar gören ve yaklaşık 2.5 ayda AVM ilk günkü haline yeniden getirildi. ‘Nerede Kalmıştık’ sloganı ile kaldıkları yerden faaliyetlerine devam eden AVM’nin açılışında Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Hadise sahneye çıktı. Ünlü sanatçı Hadise, seslendirdiği sevilen parçalarla açılışa katılan yüzlerce vatandaşa unutulmaz bir gece yaşattı. Türkiye ve Dünya engelli güzeli Nergis Demirarslan da, Hadise'yi izleyenler arasında yer aldı.

Yazdır Paylaş
Katlyn - 2014-01-04 17:22:42
www.mytr.net müthiş . Benim parmakönerileri tümuygun bilgileri sık sık var . Teşekkür ederiz veüstün çalışma kadar sürdürmek ! ve Yeni Yılınız Kutlu Olsun !
Reta - 2014-01-03 13:52:21
Ben www.mytr.net okumayı severim ve ben bu web sitesi üzerinde bazı gerçekten yararlı şeyler var gebe ! ve Yeni Yılınız Kutlu Olsun !
uk steroids - 2013-10-08 18:11:34
Ofiste çok faydalı kendimebağlantı Gönderilen ve ben eve yaparken büyük olasılıkla www.mytr.net imi olurken Bugün daha önce bu yazı bulundu
how to gain weight - 2013-07-25 09:11:54
Ben bir kafayeni yıl için kilo kaybı başlamak almak istiyorum . Ben ekstra çok zaman yok , bu yüzden bir online programı benim için iyi olurdu . Herhangi bir öneri mutluluk duyacağız ..
buy winstrol - 2013-07-08 11:43:59
Yasal olmayan siteler , seni rip ve paranızı almak için çalışıyoruz sadece bir sürü insan vardır . ANYBODY başarılı emretti ve alınan ve ürün kullanmış bir site biliyor mu ? Orada kendi sitelerinde çok inandırıcı yapmak orada insanlar bir LOT vardır, ama aslında sabit Kazanılan para için aldatmaca istiyorum gerçekten kötü kişi (ler ) bulunmaktadır. Ben de bazı winstrol satın ilgileniyorum , ben aynı sitede olacağını varsayıyorum .. ;) ;)
Diğer Haberler
Diğer Videolar
Günlük Dözviz Kurları Araçları Dailyforex.com tarafından sağlanmaktadır.
EN ÇOK OKUNANLAR
Başkanlık sistemine Geçelim Mi ?
Hayır
Evet
sanalbasin.com üyesidir
haber
toplistim.xyz toplist oToplist | Türkiye'nin Yeni Toplisti TOPlist